Turite klausimų? Susisiekite el. paštu: shop @ hostin.lt
Perkant už 30+ € - NEMOKAMAS pristatymas!

Zigmas Stankus – Kaip tampama albinosais

0.00 

Kultinės knygos apie sovietų invaziją į Afganistaną ir karą jame autorius Zigmas Stankus išgarsėjo 1993 m., kai pasirodė šis šokiruojantis kūrinys – „Kaip tampama albinosais“.

Liko 910

Kategorija:

Aprašymas

Kultinės knygos apie sovietų invaziją į Afganistaną ir karą jame autorius Zigmas Stankus išgarsėjo 1993 m., kai pasirodė šis šokiruojantis kūrinys – „Kaip tampama albinosais“. Šiemet knyga perleista ir sukėlė ne mažesnį šoką – joje karas aprašomas itin realistiškai, natūralistiškai.

Zigmo Stankaus knyga „Kaip tampama Albinosais” dažnai pavadinama kitos epochos „Dievų mišku“. Kitas laikas ir vieta, riebesni keiksmažodžiai, tačiau ne mažesnis absurdas ir beviltiškumas. Tokia pat ironija persmelkti iki skausmo rimti dalykai – vienintelė atsvara visuotinam žiaurumui. 1991 m. per 2 mėnesius parašyta atsiminimų knygą „Kaip tampama albinosais“. Su rėmėjų pagalba išleista 7000 egzempliorių tiražu. Knyga susilaukė milžiniško pasisekimo. Detaliuose ir lakoniškuose Zigmo Stankaus – žmogaus, dalyvavusio Afganistano „išvadavime“ 9-ojo dešimtmečio pradžioje – atsiminimuose natūraliai ir be pagražinimų piešiamas žmogaus virsmas robotu-žudiku bei kokčiai komiški kariuomenės kuriozai. Piešiama taip, kad po truputį atbunka net skaitytojas…

1993 metais pasirodęs pirmosios lietuviškos knygos apie Afganistaną leidimas sukėlė nemažai diskusijų ir pelnė daugybę simpatijų tarp stiprių nervų skaitytojų – knyga buvo išgraibstyta, o interneto forumuose mirgėjo prašymai išleisti daugiau jos egzempliorių. Šiais metais knyga buvo papildyta ir išleista antrąjį kartą. „Kaip tampama Albinosais” buvo pirmoji lietuviška knyga pristatyta internete, o ne tradiciniame knygos pristatyme.

P.S. Jūsų ekrane – visiškai legalus antrojo, papildyto, Zigmo Stankaus knygos Kaip tampama albinosais leidimo elektroninis variantas. Jį galite ramia širdimi ir sąžine skaityti, atsispausdinti, persiųsti draugams, talpinti savo tinklaraštyje ar puslapyje. Galite daryti viską, išskyrus kūrinio naudojimą komerciniams tikslams.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Zigmas Stankus – Kaip tampama albinosais”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *